Haberler

Bu Bahar S250 ile Yeni Yerlere Doğru Yol Alın

27 Şubat 2017 Pazartesi

Motosiklet tutkunları için özgün bir tasarım olarak geliştirilen Zontes S250 ile bu bahar yeni yerlere doğru yol alın.

Zontes S250 ile ister hafta içi ister hafta sonu gezintilerinizde 4 zamanlı, üstten çift eksantrikli; yüksek performanslı yağ ve hava soğutmalı motor bloğu ile seninle tüm zorlu yollara gelmeye hazır.

Her bir parçası incelik ve dayanıklılık testine tabi tutularak geliştirilen Zontes S250’de tüm karanej parçaları arasındaki boşluklar 0,5 mm’den az tutuldu. Aynı zamanda motosikletin dış karanej yapısı kırılmaz malzemeden yapılarak S250’nin dayanıklılığı üst seviyeye çıkartıldı.

Zontes S250’nin şasisi tamamen otomatik robotlar ile yapılarak kaynakların pürüzsüz olması ve hata oranının sıfır olmasına dikkat ederek, bir kez daha mükemmelliğe ve kusursuzluğu verdiği önemi göstermektedir.

Zontes S250’nin bir başka önemli detayı ise; uzun süre güneş ışınlarına maruz kalındığı takdirde oluşabilecek renk değişikliklerini önlemek amacıyla sülfüroz asit verniği atılarak, motosikletin renginin daha uzun ömürlü ve ilk günkü gibi çarpıcı olması sağlandı.

Spor ve dinamik ön karanej, olağanüstü ışık dağılımı sağlarken, tüm aydınlatma farlarında tamamen akü ömrünü uzatmak ve aydınlatmaya yardımcı olması için LED aydınlatma kullanıldı.

Zontes S250 size tüm bu güzellikleri bir arada sunarak, hız ve tutkuyu doruklarda yaşamanızı sağlıyor. Çünkü siz mükemmelliği fazlasıyla hak ediyorsunuz.

Tüm Haberler