Haberler

Bu Yazın Parlayan Yıldızı Zontes S250

26 Temmuz 2017 Çarşamba

6 yıllık bir tasarım ve geliştirme süreci sonrasında, 20’den fazla patent uygulaması ile birlikte kendine has bir mühendislikle, orijinal tasarımda üretilen Zontes S250 zamanın ötesinde bir motosiklet.

Zontes S250 sahip olduğu 249 cc, 4 zamanlı, tek silindir, OHC, üstten çift eksantrikli, yağ ve hava soğutmalı, 18 kW güç üreten motor bloğu ile performansı gözler önüne seriyor. Ayrıca DELPHI Enjeksiyon Sistemi sayesinde de yakıttan tasarruf ederken performanstan ödün vermiyor.

Kırılmaz malzeme ile özel olarak tasarlanıp üretilen dış karenajları, vidasız birleştirilmiş ve karenajlar arasındaki boşluklar 0,5 mm’den az tutulmuştur. Bu sayede dayanıklılık maksimum düzeyde tutulurken bütün bir gövde yapısı oluşturulmuştur.

Tam otomatik robotlar tarafından üretilen şasisinde dayanıklılık arttırılmış, kaynaklar pürüzsüzleştirilmiş ve hata oranı sıfıra indirilmiştir.

Özgün yapıdaki LED mercek farları, ışığı bir çizgi üzerinde ileterek görüş netliğini ve görüş alanını arttırıyor. LED ampuller kullanılarak aküdeki yük azaltılarak akü ömrü uzatılmaktadır.

Zontes S250’nin gövdesinde kullanılan sülfüroz asit verniği, motosikleti güneş yanıklarından korur ve renginin daha uzun süre ilk gün ki gibi canlı kalmasını sağlar

Kaymaz ve su geçirmek özelliklerde tasarlanan özel kumaş kaplamalı sele, sürücünün konforu ve sürüş rahatlığı düşünülerek, modern çizgilerle dizayn edilmiştir.

17 inch jant yapısı ve 150/55-17 boyutlarındaki geniş yüzeye sahip arka lastikleri sayesinde Zontes S250 üstün yol tutuş özelliği kazandırılmıştır. Bu sayede sürüş güvenliği maksimum seviyeye taşınmıştır.

Geleceğin mühendisliğiyle tasarlanan, özgün ve üstün özelliklere sahip Zontes S250 motosiklet anlayışınızı değiştirecek.

Bütün gövde yapısı, pürüzsüz şasisi, güçlü ve yüksek güvenlikli özellikleri ile ön plana çıkan, bu yazın parlayan yıldızı Zontes S250’den vazgeçemeyeceksiniz.

Tüm Haberler