Haberler

Yarının Bugüne Yansıması: Zontes S250

2 Eylül 2017 Cumartesi

Sahip olduğu 249cc hacimli, 18 kW güç üreten, 8000 RPM, üstten çift eksantrikli ve 4 subaplı, yağ ve hava soğutmalı güçlü ve kendine özgü motoru ile yarının bugüne yansıması.

Geleceğin  teknolojisi ve yüksek mühendislikle geliştirilen Zontes S250 çift galvanizli üretilmiş yüksek teknoloji yakıt deposu ile paslanmalara izin vermez. Robotlarla sülfüroz asit verniği atılarak boyanması sayesinde güneşte renk kayıplarının önüne geçilmiş ve sürekli olarak ilk günkü parlaklık korunabilmiştir. Tam otomatik robot kaynağı ile üretilen şasisinde hata oranı sıfıra indirilmiş ve kaynaklar pürüzsüzleştirilmiştir.

Karenaj parçaları vidasız birleştirilerek, aralardaki boşluklar 0,5 mm’den az tutulmuştur. Bu sayede pürüzsüz bütün bir görünüme sahiptir. Ayrıca dış karanejları kırılmaz malzemeden yapılarak dayanıklılık maksimum düzeye çıkarılmıştır.

Transformers’tan esinlenerek tasarlanmış ön karenajda kullanılan mercekli LED farlar, ışık dağılımını ideal seviyede oranlayarak mükemmel aydınlatma sağlamaktadır.

Zontes S250 ile Yüksek mühendisliği, yarının teknolojisini ve zarafeti sürmenin tadını çıkarın.  

Tüm Haberler