Haberler

Zontes S250: Özgün Tasarım, Geleceğin Mühendisliği

30 Eylül 2017 Cumartesi

Zontes S250: Özgün Tasarım, Geleceğin Mühendisliği

249 cc yüksek performanslı, yakıt tasarruflu ve uzun ömürlü OHC motor bloğu ile Zontes S250 18 kW güç üreten 23 Nm tork gücünde olup hava-yağ soğutmalı yapısı ile mükemmel performans sağlar. Çift eksantrikli, dört valfi ve Delphi yakıt enjeksiyon sistemine sahip motoru, soğuk havalarda bile kolayca çalıştırmanızı sağlar. Özel geliştirilmiş ince silindir yapısı motor gürültülerini en aza indirirken genleşme özelliğine sahip piston yapısı ile ısıyı en iyi şekilde alüminyum peteklerine ileterek maksimum performans elde etmenizi sağlar

Tamamen otomatik robotlar ile şasi birleştirmesi yapılarak, kaynaklar pürüzsüzleştirilmiş ve hata oranı sıfıra indirilmiştir.

Yol, şasi, denge ve güvenlik unsurları en üst seviyede tutularak dizayn edilen süspansiyon sistemi sizi yormaz ve daha güvenli sürüş imkanı sunar. Arka süspansiyonda kullanılan mono-shock sistemi ile yoldan gelebilecek darbeler absorbe edilerek, rahat ve konforlu sürüşler sağlanmıştır. Uzun sürüş sonrası bile yorgunluk hissi vermeden, keyifle yol almanızı sağlar.

17 inch jantları ve 150/55-17 boyutlarındaki geniş yüzeyli arka lastikleri ile üstün yol tutuşu sağlanmıştır. Bu sayede sürüş güvenliğiniz arttırılmıştır.

Ergonomik yapıda ve Zontes S250’nin tarzını tamamlayan tarzdaki kaymaz ve su geçirmez özel kumaş kaplamalı sele, tamamen sürücünün konforuna göre dizayn edilmiştir.

Zontes S250, 360 derece dönebilen sağ ve sol akıllı dikiz aynalarına sahiptir. Aynalar simetrik bir şekilde ayarlanarak size daha iyi görüş imkanı sağlar.

Merkezde konumlandırılmış kontrol kilit sistemi sayesinde dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve hırsızlığa karşı motosikletinizin kilit sistemini korur.

Kendine özgü duruşu ve sahip olduğu yüksek teknoloji özellikleri ile Zontes S250, sürüş modunuzu yükseltmeye geliyor.

Tüm Haberler